HABERLER

Ezine Meslek Yüksek Okulundan Ziyaret…

Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’nun 05/06/2014 Perşembe günü Ezine Meslek Yüksek Okulundan Ziyaretçileri vardı.

 

Ezine Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa PALAZ ’ın öncülüğünde, Ortak Akıl Topluluğu Başkanı Ali ŞEN, Yüksek Öğretimi Destekleme ve Yaşatma Derneği Başkanı Ercan GEREK, Öğretim Görevlisi Ayça KAHRİMAN, Yüksek Okul Sekreteri Deniz CANITEZ ve Ortak Akıl Topluluğu üyesi öğrencilerinde katılımıyla, Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU davet ziyareti gerçekleştirildi.

 

Ezine Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa PALAZ ve beraberindekiler tarafından, Ezine Meslek Yüksek Okulu olarak 11 Haziran 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mezuniyet Töreninin Ezine’ de Okul Binasından yapılacağını ve bu Mezuniyet törenine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ‘nun katılmaları halinde kendilerini onurlandıracaklarını dile getirdiler.

 

Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ‘da kendi okul binalarında İlk olarak gerçekleştirilecek olan Mezuniyet Töreninin öncelikle hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU akabinde, 11 Haziran 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan faaliyetlerde Belediye olarak üzerimize düşen tüm görevleri yerine getirmeye hazırız dedi.

Ezine Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa PALAZ ve beraberindekiler, Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ‘na göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.