HABERLER

Ezine İlçe Parti Başkanlarından Ziyaret …

Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’na Ezine İlçe Parti Başkanlarından anlamlı ziyaret gerçekleştirildi.

13/05/2014 Salı günü AK Parti İlçe Başkanı Fırat AKGÜN, CHP İlçe Başkanı İsmail SİVRİKOZ, MHP İlçe Başkanı Ali Tevfik AYTİMURER, DP İlçe Başkanı Alaattin CEYHAN ve DSP İlçe Başkanı Gürler ÇETİN Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ‘na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

İlçe Parti Başkanları Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ‘na hayırlı olması temennilerinde bulunarak, görevinde başarılar diledi. Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İlçe Parti başkanlarına teşekkürlerini sundu.

Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU gerçekleştirilen ziyarette yaptığı konuşmada,  ‘‘ 30 Mart Yerel Seçimleri geride kalmıştır. Şimdi önümüzde Ezine için bir 5 yıllık bir süreç var. Bizler hep birlikte el ele vererek, Ezine’mizi daha yaşanabilir daha modern, gelişmiş ve daha da gelişmekte olan, insanları mutlu ve marka kent yapabilmek için çok çalışmalıyız. Ezine’miz geçen süreçte çok vakit kaybetti. Hak ettiği yatırımlar ve kent olabilme anlamında çalışmalar maalesef yapılamadı. Gün kısır çekişmelerin zamanı değil, ortak akılla Ezine için çalışma zamanıdır. İnşallah bundan sonra Ezine Belediyesi olarak önümüzdeki 5 yıllık süreçte çalışmalarımızı yaparak Ezine’mizi hak ettiği marka kent olma yolunda çalışmalarımızı yapacağız. Sizleri de bu hizmet yolunda yanımızda görmek isteriz. Bu ziyaretinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum.” dedi.

İlçe Başkanları da Ezine’nin gelişmesi ve modern bir kent olma yolunda yapılacak her çalışma ve projenin daima destekçileri olacaklarını belirterek, Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’na görevinin hayırlı olması temennisiyle başarılar diledi.