HABERLER

DEV PROJE YAKINDA HEMŞEHRİLERİMİZİN HİZMETİNDE..

EZİNEMİZE 11 MİLYON 570 BiN TL’LİK
DEV PROJE YAKINDA HEMŞEHRİLERİMİZİN HİZMETİNDE..
Ezine Kültür Merkezimizin Yapım İhalesini Kazanan Firmanın Belirtilen Zamanda İnşaata Başlamaması Ve Tahahhüt Ettiği (İnşaat Bitirme Zamanı) Gibi Gerekli Şartları Yerine Getirmediğinden Dolayı İhale Fesh Edilmişti.
2019 Aralık Ayı İçerisinde Tekrar Yapılan İhale Sonucunda Sözleşme İmzalanan Başka Bir Firma Tarafından Tekrar Yapımına Başlanan ve Kısa Bir Süre İçerisinde %70 lik Kısmı Tamamlanan Ezine Kültür Merkezimiz İnşallah Aralık 2020 İçerisinde Ezineli Hemşehrilerimizin Hizmetinde Olacaktır.
Yaptığımız İstişare ve Görüşmeler Sonucunda Ayrıca Erenler Sosyal Tesisimiz Mimarisinde Hemşehrilerimizin Yararlanabileceği Sevdikleriyle Zaman Geçirebileceği Kafeterya ve Çocuk Oyun Parkıda Hemşehrilerimizin Hizmetinde Olacaktır.
Ezinemize Hayırlı Uğurlu Olsun...
400 Kişilik Çok Amaçlı Salon
Sanatçı Kulis Odaları
Erkek/Kadın Mescit
Erkek/Kadın WC
Çocuk ve Yetişkin Kütüphanesi
Çocuk Oyun Parkı
Cafeterya Alanı
Yemekhane ve Ofis Alanı
Otopark Alanı
Güvenlik Kamera Sistemi

Desteklerinden Dolayı Ak Parti Grup Başkan Vekilimiz ve Çanakkale Milletvekilimiz Sn.Bülent Turan’a Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekilimiz Sn.Jülide İskenderoğlu’na Çanakkle İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Vali Yardımcımız Sn.Abdullah Köklü’ye Ak Parti Çanakkale İl Başkanımız Sn.Naim Makas’a Teşekkür Ediyoruz.