HABERLER

Dalyan Köyünde 23 Nisan Coşkusu ….

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Dalyan Köyünde coşkuyla kutlandı.

Törene İlçe Kaymakamız Sayın Ali Fuat ATİK, Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU, Geyikli Belediye Başkanı Ercan YILMAZ, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin AYTOP ve AK Parti Ezine İl Genel Meclis Üyesi Bahri UYSAL, AK Parti Ezine İlçe Başkanı Fırat AKGÜN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan KARAÖZ, Şube Müdürleri Nail CAN ve Ersan SEZER,  CHP Geyikli Belde Bşk. İsmail TEZEL, Ezine Birlik Minibüsçüler Koop. Bşk. Ali SEVİNÇ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Okulun Ana Sınıfı Öğretmeni Melis YÜCEL’in açılış konuşmasının ardından, Ardından Köy Muhtarı Sadi ÇALIK ve Köy İmamı Sait KOCABALDIR tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı.

Programın devamında öğrenciler tarafından şiirler okundu, klip parçaları canlandırıldı, Halk Oyunları oynandı, yarışmalar düzenlendi.

Programın sonunda İlçe Kaymakamız Sayın Ali Fuat ATİK, Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ile diğer protokol üyeleri tarafından anasınıfı minik öğrencilerine hediye takdiminde bulunuldu.