HABERLER

Belediye Başkanımıza ziyaretler devam ediyor.

30 Mart Yerel Seçimleri sonrası Ezine Belediye Başkanlığına seçilen Sayın Haluk BABAOĞLU ’na ziyaretler devam ediyor.

Ezine Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Ramazan EREN ve Kurum personeli Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olması temennisiyle görevinde başarılar diledi. Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’da Ezine’de tarım ve hayvancılığın gelişmesi yönünde bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de birlikte uyum içinde çalışmaya devam edeceklerini belirterek, Ezine Belediyesi olarak her türlü çalışmaya destek olacaklarını söyledi.

Çanakkale Müftüsü İbrahim ÖCÜT beraberinde başta Ezine Müftüsü Ahmet YAYALALI ve ilçe müftüleri ile birlikte Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisiyle başarılar diledi. Belediye Başkanımız da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ezine İlçe Müftüsü Ahmet YAYLALI ayrıca Belediye Başkanımızı 15 Nisan’da yapılacak olan Kutlu Doğum Haftası etkinliğine ve İlçe Müftülük Sitesinin açılış törenine davet etti.

Eğitim-Bir Sen Çanakkale İl Başkanı Numan YAŞAR beraberinde Ezine İlçe Temsilcisi İsmail TİLGEN ve İlçe Yöneticileri ile birlikte Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Eğitim Bir-Sen Ç.Kale Başkanı Numan YAŞAR ve beraberindekiler Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU’na hayırlı olması temennisiyle görevinde başarılar diledi. Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’da Ezine’de eğitimin gelişmesi ve en üst seviyelere gelmesi için Belediye olarak her türlü desteği vereceklerini belirtti.

Diğer bir ziyareti de AK Parti 2010 yılı Milletvekili Adayı Yeşim KARADAĞ yaptı. Yeşim KARADAĞ Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’na göreve seçilmesinden dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederek, hayırlı olması temennisiyle başarılar diledi. Aday olduğu süreçte Ezine İlçe Teşkilatının çok gayretli çalışmalarını gördüğünü ve bunu hiçbir zaman unutmayacağını ifade eden Yeşim KARADAĞ, “Başkan BABAOĞLU bizlere ne zaman ihtiyaç duyarsa kendisine yapacağı çalışmalarında her türlü yardım ve desteği vereceğini söyledi.