HABERLER

Belediye Başkanımız Pazar Esnafına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

30 Mart Yerel Seçim sonrası Ezine Belediye Başkanı seçilen Sayın Haluk BABOĞLU, ilçe pazarındaki pazar esnafına teşekkür ziyaretinde bulundu.

07/04/2014 Pazartesi günü, Esnaf ziyaretlerinde vatandaşlarla ve pazar esnaflarıyla sohbetlerde bulunan Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABOĞLU, seçimlerde kendilerine gösterilen teveccüh ve desteklerden dolayı teşekkür etti.

Yerel seçimler öncesi yapılan Pazar esnafı ziyaretlerinde pazarcı esnafının sıkıntı ve sorunlarını yakından görme fırsatını bulduklarını ifade eden Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABOĞLU, sorunların çözümü için gerekli proje ve çalışmalara sahip olduklarını ve bu çalışmaları esnaflarla birlikte onlarında görüşlerini alarak gerçekleştireceklerini söyledi.

Pazarcı esnafının ve vatandaşların, en modern koşullarda yaz ve kış aylarının kötü hava şartlarından etkilenmeyecek bir Pazar yerini hak ettiğini belirten Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABOĞLU, bu düşüncelerini de en kısa zamanda hayata geçirmeyi arzu ettiklerini söyledi.