HABERLER

Başkanımıza Ziyaretçi Akını Devam Ediyor..

Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’nun ziyaretçileri vardı. 02/05/2014 Cuma günü, Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’nu ilk olarak Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Erol ŞAHİN ve Teşkilatı ziyaret etti.

 

Akabinde Başkanımızın da üyesi olduğu, Çanakkale Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim kurulu Başkanı Sayın Hakkı ALACAOĞLU İlçe temsilcisi ve üyeleri ile birlikte, Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’na hayırlı olması temennisiyle görevinde başarılar diledi. Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, meslektaşlarına ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkürlerini sundu.

 

Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’nu Gençlik Spor İl Müdürü Nüammer USLU ‘ da ziyaret ederek, İlçemizde gerçekleştirilecek proje hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulundu ve hayırlı olsun temennisiyle Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’na görevinde başarılar diledi.

 

Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’nu Seyfullah EKŞİ, Türkiye Romanlar Konfederasyonu Başkanı Ramazan IŞILDAK ve Tarihi Kestanbol Kaplıcaları İşletmecisi Abidin ÖZKARAARSLAN ‘da ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisiyle Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’na görevinde başarılar diledi.

 

Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’nu gün içerisinde Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Küçük Sanayi Sitesi, Pazarcılar Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir çok vatandaş da ziyaret etti.