HABERLER

Başkanımıza Makamda Ziyaretçi Akını Devam Ediyor.…

Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’na 08/04/2014 Salı günü de ziyaretçi akını devam etti. Öncelikle İl Özer İdare Genel Sekreteri Sayın Ayhan GİDER, Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’na hayırlı olması temennisiyle görevinde başarılar diledi. Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İl Özer İdare Genel Sekreteri Sayın Ayhan GİDER ’e teşekkürlerini sundu.

 

Akabinde, Ezine Garnizon Komutanı J. Yarbay Tamer BİLACAN, İlçe Jandarma Komutanı J. Üstğm. Hüseyin ÖZKAN, Askerlik Şube Başkanı Per. Yüzbaşı Gökhan ÖZÜTÜRK, İlçe Emniyet Müdürü Yavuz KILIÇ, İlçe Esnaflarımızdan Tacettin TEMEL, Numan YESÜKAN ’da Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’nu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisiyle Başkanımıza görevinde başarılar diledi.

 

Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’nu Mahmudiye eski Belediye Başkanı İbrahim KESKİN ve Geyikli eski Belediye Başkanı Metin SALMAN  AK Parti Geyikli Teşkilatı ile birlikte ziyaret ederek, hayırlı olsun dilekleriyle Başkanımıza görevinde başarılar diledi.

 

Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’nu gün içerisinde, İlçe Müftümüz Ahmet YAYLALI ve Müftülük Personeli, Çanakkale Esnaf Odaları Birlik Başkanı Mustafa VURUCU ile birlikte İlçe Esnaf Odaları Başkanları, Şoförler ve Otomobilciler Odası Ezine Birlik Başkanı Ali SEVİNÇ Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’na hayırlı olsun temennisiyle görevinde başarılar diledi. Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’nu ilerleyen saatlerde, Cumhuriyet Anaokulu Müdürü Emine Nevin ENGÜDAR, Müdür Yardımcısı ve Okul Aile Birliği Başkanı, İlçe esnaflarımızdan Cengiz UYSAL ve Mehmet AVCI makamında ziyaret ederek  hayırlı olsun temennisiyle görevinde başarılar diledi. Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ezine’de eğitim ve öğretim ile ilçe esnafımıza Belediye olarak her türlü çalışmanın destekçisi olacaklarını belirtti.  

Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU ’nun diğer ziyaretçileri de Tavaklı, Yavaşlar, Çetmi ve Sarısöğüt Köyü Muhtarları ile Vatandaşlarımızdı.