GÜNCEL
  Nöbetçi eczaneler
  Etkinlikler
  Basında Ezine
   Yazılı Basın
   Görsel Basın
  İhaleler
  Güncel Haberler
  Duyurular
  Albüm
   
Son Haberler
   
Dalyan Köyünde 23 Nisan Coşkusu ….
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Ezine Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle bir mesaj yayınladı
İlk Encümen Toplantısı Gerçekleştirildi.
1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı Toplantısı …
   
 
Güncel Haberler

ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI..

Çevre düzenleme çalışmaları kapsamında kötü kullanım sonucu özelliğini yitirmiş olan parkların tekrar daha verimli bir şekilde kullanıma sunulması açısından gerçekleştirilen plan ve projeler uygulamaya konulma ya devam ediyor.

İlçemiz park ve kavşaklarında çevre düzenleme çalışmaları tüm hızıyla sürdürülüyor. Bu bağlamda Atatürk Caddesi ile Adnan Menderes Caddesini birleştiren kavşak ile Zübeyde Hanım Meydanı, Belediye ana binası önü, Atatürk Anıtı ve Parkına mevsimlik çiçek dikimiyle çevre düzenlemesi uygulaması yapılmıştır.

Yine İlçemiz Ulucami yanında bulunan Abdurahman Gazi Parkı, Esentepe Parkı ve Kooperatif evleri civarındaki parklarda da çevre düzenlemesi çalışmaları dahilinde ışıklandırma çalışmaları, beton bank ve piknik masaları, mevsimlik çiçek ve ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Bu kapsamda devam etmekte olan çalışmalarda sırasıyla Yahyaçavuş Anıtı, Bayramiç kavşağı ile Çifte Havuzlar Parkına da uygulanacaktır.
Bunu Paylaş  
 

copyright ©2012 EZİNE BELEDİYESİ - Tüm Hakları Saklıdır